Aplikacje mobilne na zamówienie

Tworzymy aplikacje mobilne na zamówienie. Mamy doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu aplikacji na wszystkie popularne systemy operacyjne: Android, iOS i Windows. Już od momentu projektowania pomagamy wybierać najlepsze rozwiązania technologiczne, tak aby osiągnąć zamierzone cele w ramach określonego budżetu. Programujemy zarówno proste aplikacje mobilne, jak i złożone systemy oprogramowania, gdzie aplikacja mobilna jest jednym z jego elementów. Prześlij nam krótke informacje, o tym jak ma wyglądać oprogramowanie, którego potrzebujesz. Na ich podstawie przekażemy jak będzie cena wykonania aplikacji mobilnej.

Aplikacje mobilne iOS

Nowoczesna aplikacja


Aplikacje mobilne, jako nowoczesne oprogramowanie na stałe zagościło w naszym otoczeniu. Stykamy się z nimi w wielu aspektach naszego codziennego życia i pracy. Zamawiamy taksówkę czy jedzenie, przeglądamy Internet, szukamy kodów promocyjnych lub wymieniamy waluty w kantorze internetowym. Ciężko jest znaleźć czynności, w której nie pomoże nam aplikacja mobilna. Wystarczy sprawdzić ile takich programów jest dostępnych w popularnych sklepach AppStore czy Google Play.

Aplikacja mobilna dla firmy


Bezsprzecznym jest fakt, że dostarczenie obecnym lub potencjalnym klientom danej firmy nowoczesnej aplikacji mobilnej znacząco zwiększa potencjał dla wzrostu sprzedaży lub umocnienia wizerunku marki. Tu rodzi się pytanie: co decyduje o tym, że użytkownicy wybierają daną aplikację? Dlaczego wolą używać danego programu? Na pewno jest to sam pomysł jak taki oprogramowanie ma działać, czy jest to innowacyjna idea wprowadzająca nowe rozwiązanie, ułatwiające dane działanie. Kiedy już mamy taki pomysł i chcielibyśmy wprowadzić go w życie rodzi się pytanie: jak stworzyć taką aplikację mobilną?

Zapraszamy do nas. Projektujemy, budujemy i wprowadzamy aplikacje do sklepów AppStore i Google Play. Mamy doświadczenie w tworzeniu rozwiązań dla popularnych systemów Android, iOS i Windows.

Aplikacje mobilne Android

Prosimy o wypełnienie i przesłanie do nas krótkiego briefu z informacjami na temat aplikacji mobilnej jakiej potrzebujecie. Na tej podstawie będziemy mogli dokonać wyceny projektu.